Voor bezoekers die niet, of niet zo goed, kunnen zien biedt De Betovering een aantal voorstellingen met audiodescriptie. Welke voorstellingen dat zijn, klik bij Programma 2025 op de filter 'Tolk'. 

Daarnaast hebben wij als festival ook voorstellingen en workshops geslecteerd die veel te horen hebben. Deze vind je onder de filterknop 'Geschikt voor visuele beperking'. Deze selectie hebben wij gemaakt op basis van de inhoud van de voorstelling of workshop en in samenspraak met het gezelschap of workshopdocent. Dit zijn over het algemeen activiteiten waar veel geluid en muziek aanwezig is. Elk kind uniek.

Daarom vragen we ouders en verzorgers aan om zélf in te schatten of een voorstelling past bij hun kind, zolang het kind niet jonger is dan de genoemde minimumleeftijd.

  

Heb je hulp nodig bij het reserveren of vragen over dit onderdeel, neem dan contact op met onze projectleider inclusie via Annelieke@debetovering.nl

Blijf op de hoogte!

En meld je aan voor de nieuwsbrief van De Betovering.

 

Ja, ik meld mij aan