Kantooradres Stichting de Betovering
Van Limburg Stirumstraat 41
2515 PA Den Haag


T +31 (0)70 3642202        (niet voor reserveringen!)
E info@debetovering.nl  (niet voor reserveringen!)
W www.debetovering.nl

Reserveren voor programmaonderdelen kan niet via het kantoor, maar wel via de deelnemende locaties. Bij elk programmaonderdeel staat vermeld waar u voor die betreffende activiteit kunt reserveren of kaartjes kunt kopen.

Route naar kantoor met het openbaar vervoer: Treinstation Hollands Spoor. Neem de hoofduitgang. Loop de Stationsweg in (van het station af). De tweede straat links is de van Limburg Stirumstraat.

Parkeren: er is gelegenheid tot betaald parkeren in de Van Limburg Stirumstraat.

Mailadressen:
Programma voorstellen: applications@debetovering.nl

Publiciteitsvragen: publiciteit@debetovering.nl

Deelnemende locaties met vragen (alleen in de maanden september t/m december): balie@debetovering.nl

Vrijwilligers: vrijwilligers@debetovering.nl

Delegates: reachme@debetovering.nl

International companies - guests@debetovering.nl

Culturele Spelen - info@culturelespelen.nl

AVG / privacy: gegevensbescherming@debetovering.nl

 

Team 2019:
Suzanne Verboeket (directeur) - S.Verboeket@debetovering.nl

Chantal Hompe (programmering podia & all round) - C.Hompe@debetovering.nl

Jana Mol (programmering straattheater, contracten & all round) - J.Mol@debetovering.nl

Pieternel de Winter (coördinatie museumprogramma, delegates & all round projectmedewerking) - P.deWinter@debetovering.nl

Maren Vandenhende (marketing, redactie brochure & all round projectmedewerking) - M.vandenHende@debetovering.nl

Anne Cenin (coördinatie vrijwilligers) - vrijwilligers@debetovering.nl

Anja van den Bos (projectleiding bijzonder gewenst publiek en toegankelijkheid) - A.vandenbos@debetovering.nl

Ellen Geertse en Anita Hofman (productie culturele spelen) Ellen@debetovering.nl & info@culturelespelen.nl

Andrea Versteeg en Marloes van den Berg (productie festivalcentra) - Andrea@debetovering.nl & marloes@debetovering.nl

Emma Koek (artist handling) - guests@debetovering.nl

 

en verder: Reier Pos (vormgeving festivalcentra), Eindeloos Vivienne van Leeuwen (grafisch ontwerp), Gosling Cools (website Betovering), Saskia Laros (online marketing), Saskia Herberghs (redactie), Hugo Maerten (website culturele spelen) en Aad den Burger (handig met computers).