Kantooradres Stichting de Betovering
Van Limburg Stirumstraat 41
2515 PA Den Haag


T +31 (0)70 3642202 (niet voor reserveringen!)
E info@debetovering.nl (niet voor reserveringen!)
W www.debetovering.nl

Reserveren voor programmaonderdelen kan niet via het kantoor, maar wel via de deelnemende locaties. Bij elk programmaonderdeel staat vermeld waar u voor die betreffende activiteit kunt reserveren of kaartjes kunt kopen.

Route naar kantoor met het openbaar vervoer: Treinstation Hollands Spoor. Neem de hoofduitgang. Loop de Stationsweg in (van het station af). De tweede straat links is de van Limburg Stirumstraat.

Parkeren: er is gelegenheid tot betaald parkeren in de Van Limburg Stirumstraat.

Mailadressen:
Programma voorstellen: applications@debetovering.nl

Publiciteitvragen: publiciteit@debetovering.nl

Mediacontracten: pers@debetovering.nl

Vragen van deelnemende loaties (alleen in de maanden september t/m december): balie@debetovering.nl

Toegankelijkheid: A.vandenbos@debetovering.nl

Vrijwilligers: vrijwilligers@debetovering.nl

  

Team 2017:
Suzanne Verboeket (directeur) - S.Verboeket@debetovering.nl

Chantal Hompe (all round senior) - C.Hompe@debetovering.nl

Jana Mol (all round medior en productiemedewerker festivacentra) - J.Mol@debetovering.nl

Suzanne 'Julie' Prosman (all round junior) - S.Prosman@debetovering.nl

Bo Maerten (stagiair en delegate programma) - reachme@debetovering.nl

Rianne Valstar (productieleiding festivalcentra) - Rianne@debetovering.nl

Joya de Bock (vrijwilligers) - Joya@debetovering.nl

Anja van den Bos (projectleider toegankelijkheid) - A.vandenbos@debetovering.nl

Annemarie de Bruijn (projectmedewerker toegankelijkheid) - Annemarie@debetovering.nl

Myrddin Baars (mediacontacten) - pers@debetovering.nl

en verder: Reier Pos (vormgeving festivalcentra), Krista de Brake (programmering workshops festivalcentra), Eindeloos (grafisch ontwerp), Gosling Cools (website), Saskia Herberghs (redactie brochure) en Aad den Burger (heel handig met computers).